Архів новини

16.04.2018 | 16:57
Район: 
false

У ході апаратної наради прозвітовано про роботу Путильського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за І квартал 2018 року. За словами директора Путильського РЦСССДМ Марії Фокшек, з початку року працівниками центру надано соціальні послуги 168 особам з 143 сімей. Здійснено 25 обстежень умов проживання та здійснено первинну оцінку потреб сім’ї.

16.04.2018 | 16:43
Район: 
false

Як  інформує в.о. завідувача Путильським районним лабораторним відділенням  Людмили Петрик, за оперативними даними Путильського районного лабораторного відділення Вижницького міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗУ» впродовж 15-ти тижнів 2018 року в районі на кір захворіли 250 людей, з них:  41  дорослих  та  209 дітей.

16.04.2018 | 14:24
Район: 
false

Міністр юстиції Павло Петренко надає консультацію як можна швидко ліквідувати ФОП і куди  з цього приводу звертатися?   

Реєстрацію припинення підприємницької діяльності ФОП уповноважені здійснювати: виконавчі органи місцевих рад, а також міські, районні державні адміністрації (у разі прийняття відповідною радою рішення про наділення такими повноваженнями); нотаріуси; акредитовані суб'єкти.

16.04.2018 | 12:27
Район: 
false

У ході апаратної наради голова райдержадміністрації Микола Савчук перед присутніми керівниками структурних підрозділів підняв низку актуальних питань, які вимагають посиленої  уваги  та концентрації зусиль з боку органів виконавчої влади району.

Микола Савчук акцентував увагу підготовці до проведення традиційного для мешканців району свята проводів вівчарів на полонини, яке нинішнього року відбудеться на тиждень раніше аніж зазвичай - 20 травня.

16.04.2018 | 09:06
Район: 
false

Чому так важливо дотримуватись правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі?

Навесні, коли стовпчик термометра з кожним днем показує все вищу температуру повітря, люди масово починають проводити своє дозвілля на природі. Але не всі, на жаль, дотримуються елементарних правил пожежної безпеки на відпочинку. Крім того, з приходом тепла, люди починають активно прибирати свої присадибні ділянки та очищати поверхню землі випалюванням сухої трави.

  •  
-