Архів новини

13.04.2018 | 11:10
Район: 
false

Звітуючи про роботу музею-садиби імені Ю.Федьковича за минулий рік начальник відділу культури райдержадміністрації Василь Нестор зазначив, що музей є історичною та мистецькою візитівкою Путильщини, а тому зважаючи на вік родинної садиби, наголосив на  необхідність збереження знакової для Путили будівлі.

13.04.2018 | 10:27
Район: 
false

З приходом весни на територію України, а зокрема на Буковину, наступає пожежонебезпечний період. Рівень пожеж в цей час значно зростає. Цьому сприяє несправність електричних мереж, спалювання великої кількості сухої минулорічної рослинності, невеликої кількості опадів та пониження відносної вологості повітря, що призводить до інтенсивного підсихання горючих матеріалів, які здатні займатися від незначних джерел запалювання.

13.04.2018 | 09:51
Район: 
false

Минулого року в столиці Буковини започатковано фестиваль-конкурс «Розквітай, писанко!». Цьогоріч 12 квітня під егідою виконавчої влади краю вдруге перед приміщенням облдержадміністрації пройшло яскраве фестивальне дійство.

13.04.2018 | 09:08
Район: 
false

Вчора,12 квітня, на базі методичного кабінету сектору управління в сфері освіти райдержадміністрації за участю голови громадської ради, що діє при Путильській райдержадміністрації Оксани Забродоцької та лідерів громадських організацій, які входять до її складу пройшов семінар на тему «Практичні та правові аспекти співпраці громадських рад та органів державної влади в сфері захисту прав громадян».

  •  
-