Архів новини

11.04.2018 | 15:12
Район: 
false

Сьогодні голова облдержадміністрації Олександр Фищук разом із народним депутатом України Ольгою Богомолець зустрілися з матерями загиблих воїнів в АТО.

В рамках зустрічі обговорено стан справ із соціальною захищеністю родин Героїв, а також  вручено нагороди народної пошани «ОРДЕН МАТЕРІ БІЙЦЯ АТО» матерям бійцям АТО.

11.04.2018 | 14:54
Район: 
false

На сайті міграційної служби запроваджено нову зручну форму звернення (https://dmsu.gov.ua/services/klopotannia.html), якою можуть скористатися громадяни, які не отримали своєчасно закордонний паспорт через технічну неспроможність виробника персоналізувати закордонні паспорти в умовах підвищеного попиту.

11.04.2018 | 13:54
Район: 
false

В день історичної дати в центральній районній бібліотеці розгорнуто історичний стенд до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів «Без права на забуття». На ній представлено книги про жахливі події Другої світової війни: А. Кузнєцова «Бабин Яр», «Книга пам’яті Дробицького Яру», «Україна в Другій світовій війні: погляд в ХХІ ст.», фотодокументи.

11.04.2018 | 13:45
Район: 
false

Для кожного християнина свято Великодня є незабутнім та асоціюється із всім чудотворним, приносить в домівки радість та піднесення. Це стосується і літератури та мистецтва. Щоби передати всю велич події - Вознесіння Господнього юні вихованці комунального закладу «Путильська художня  школа»  в Путильській центральній районній бібліотеці представили виставку творчих робіт, під назвою «Великодні мотиви».

11.04.2018 | 13:24
Район: 
false

Сьогодні 11квітня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації, голови Оргкомітету Михайла Ямницького відбулось засідання Організаційного комітету з підготовки проведення 53-го традиційного районного свята «Полонинська ватра».

11.04.2018 | 11:52
Район: 
false

Путильчани щорічно традиційно долучаються до проведення обласного фольклорно-етнографічного свята "Христос воскрес! Воскресне Україна!", яке проводиться в місті Чернівці в музеї просто неба. Не зрадили традиції і цього річ.

  •  
-