Архів новини

05.04.2018 | 15:37
Район: 
false

Протягом І кварталу цього року працівниками районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді із залученими соціальними партнерами – соціальними працівниками територіального центру соціального обслуговування, служби у справах дітей райдержадміністрації по сім`ях Усть-Путильської, Дихтинецької, Путильської, Сергіївської  територіальних громад, з метою проведення профілактичної роботи здійснено перевірки цільового використання державної допомоги при народженні дитини.

05.04.2018 | 13:27
Район: 
false

04 квітня працівники Путильського РС УДСНС провели профілактичну бесіду з персоналом Довгопільського ДНЗ. Рятувальники пояснили та розповіли персоналу дитсадка про небезпеку дитячих пустощей з вогнем, як правильно пояснювати дітям правила пожежної безпеки, заборону ігор із сірниками, як поводитись в разі виявлення підозрілих знахідок,  а також щодо  інших предметів, які можуть призвести до виникнення пожежі.

05.04.2018 | 11:38
Район: 
false

03 квітня 2018 року на базі районного методичного кабінету сектора управління в сфері освіти Путильської райдержадміністрації відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня під головуванням Горбан Світлани Василівни, голови атестаційної комісії, в. о. завідувача сектором управління в сфері освіти райдержадміністрації.

05.04.2018 | 11:24
Район: 
false

Фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області зазначають, що реєстрація платника ПДВ діє до дати анулювання реєстрації платника, що проводиться шляхом виключення з реєстру платників податку і відбувається, зокрема, якщо особа, зареєстрована як платник податку, протягом 12 послідовних податкових місяців не подає до контролюючого органу декларацію з ПДВ та/або подає таку декларацію (податковий розрахунок), яка (який) свідчить про відсутність постачання/придбання товарів/послуг, здійснених з метою формування податкового зобов’язання чи податкового кредиту (пп. «г» п. 184.1 ст. 184 Податкового кодексу).

05.04.2018 | 10:03
Район: 
Новоселицький район

Звертаємо увагу краян, що у святкові Великодні дні Управління ДМС у Чернівецькій області по вул. Шептицького, 25 та Чернівецький міський відділ УДМС у Чернівецькій області по вул. Руській. 248-М не працюватимуть від 07 по 09 квітня. В суботу, 07 квітня від 09.00 до 12.00 за зазначеними адресами чергуватимуть працівники для видачі раніше оформлених паспортів громадянина України для виїзду за кордон.

05.04.2018 | 09:59
Район: 
false

 За інформацією прес-служби Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій областіначальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів провів нараду з представниками органів влади, контролюючих органів та соціальними партнерами щодо підсумків роботи з виявлення ознак використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю.

  •  
-