Архів новини

04.04.2018 | 16:38
Район: 
false

Вчора, керівник апарату районної державної адміністрації Марія Яків’юк прийняла участь в семінар-нараді щодо практичного застосування Закону України «Про державну службу». Захід організовано Міжрегіональним управлінням Національного агентства України з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях спільно з обласною державною адміністрацією.

04.04.2018 | 15:19
Район: 
false

Як раніше повідомлялось, «Путильський райавтодор» розпочав аварійний ямковий ремонт дорожнього полотна. 4 квітня працівники філії вже пройшли чималий відрізок шляху селища Путила  зі сторони населеного пункту Сергії. За словами керівника філії, як тільки запрацював асфальтний завод в Іспасі одразу взято першу машину асфальтобетонної суміші. «Деякі корективи в нашу роботу вносять погодні умови – в п’ятницю, суботу прогнозують дощі та наступають релігійні свята. Разом з тим працюємо згідно графіку», - пояснює Сергій Пукало.

04.04.2018 | 14:56
Район: 
false

Вчора, 3 квітня, в обласній державній адміністрації відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

04.04.2018 | 11:30
Район: 
false

Таке завдання ставить перед собою голова облдержадміністрації Олександр Фищук. А вирішення його він бачить у тривалій співпраці карпатських областей України з регіонами країн Євросоюзу, що межують з ними, тобто з альпійськими землями Австрії – Каринтією, Тіролем, Штирією, Бургенландом, а також з Баварією та іншими партнерами в ЄС у єврорегіонах «Карпатський» і «Верхній Прут».

04.04.2018 | 11:18
Район: 
false

30 березня в Івано-Франківську відбулось спільне виїзне засідання Комітетів Верховної Ради з питань транспорту, бюджету, фінансової політики і банківської діяльності та з питань економіки участь, в якому прийняв голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук. Очільник крайової влади підняв низку нагальних питань, зокрема окремі з них, стосувались відновлення якісного дорожнього сполучення на Путильщині.

04.04.2018 | 08:28
Район: 
false

Прийняття парламентом в цілому надважливого та ключового законопроекту – 6466 «Про внесення змін до закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад» дасть можливість територіальним громадам міст обласного значення приєднуватися до спроможних ОТГ інших територіальних громад без проведення перших виборів до міської ради. Також, закон прирівняв територіальні громади міст обласного значення до спроможних ОТГ.

  •  
-