Архів новини

14.03.2018 | 16:18
Район: 
false

За інформацією Чернівецького обласного центру з гідрометеорології внаслідок впливу двох активних циклонів 17-19 березня 2018 року на території Чернівецької області та міста Чернівці очікуються складні погодні умови.

14.03.2018 | 15:53
Район: 
false

Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації  Миколи Савчука, за участі першого заступника голови райдержадміністрації Михайла Ямницького, військового комісара Путильського районного військкомату Мирослава Рожки, представників сільських і селищної рад та ОТГ району відбулась нарада  щодо проведення призову громадян району на весні 2018 року.

14.03.2018 | 15:23
Район: 
false

З метою підвищення виховного потенціалу батьків, налагодження відносин між членами родини, розвитку навичок безконфліктного спілкування, в рамках роботи «Школи відповідального батьківства» службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для сімей, що опинились в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги проведено інформаційно-просвітницьку зустріч з елементами відеолекторію на тему «Дружня родина – щаслива дитина».

14.03.2018 | 15:14
Район: 
false

За інформацією прес-служби Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області та  враховуючи закондавчі зміни щодо збільшення періоду страхового стажу, необхідного для призначення пенсійної виплати, питання підвищення рівня зайнятості та оплати праці працівників на сьогодні є надзвичайно актуальним.

14.03.2018 | 13:08
Район: 
false

Як повідомляє начальник управління державної казначейської служби району Людмила Грабовська, казначейською службою України з нагоди відзначення 204-ої річниці від дня народження великого українського поета, художника, мислителя Тараса Шевченка та з метою вшанування пам’яті великого Кобзаря створено тематичний відеоролик, у ході якого керівники казначейських служб  декламують поетичні твори Тараса Шевченка.

14.03.2018 | 11:14
Район: 
false

Шановні путильчани!

Ось уже четвертий рік поспіль триває неоголошена війна проти України. Суспільству, волонтерам, державі, а насамперед Збройним Силам та іншим військовим формуванням вдалося дорогою ціною, ціною власного життя, зупинити просування ворога вглиб країни. Саме в той час, аби боронити  кордони рідної землі, лави військовослужбовців за покликом серця поповнило безліч добровольців. Хтось в мирному житті був лікарем, хтось менеджером, кухарем, програмістом, хтось був студентом та покинув навчання… Однак, їх подвиг –  врятував країну.

14.03.2018 | 10:08
Район: 
false

Зважаючи на  різке коливання температурного режиму на покритті автомобільних доріг району прогресує інтенсивне утворення ямковості,  вибоїн та інших деформацій.  В зв’язку з чим дане питання обговорювалось на нараді під керівництвом голови райдержадміністрації Миколи Савчука, першого заступника голови райдержадміністрації Михайла Ямницького,  начальника філії «Путильський райавтодор» Сергія Пукало та головного інженера філії Наталії Гордей.

  •  
-