Архів новини

12.03.2018 | 15:59
Район: 
false

Пане Міністре, звільнився з попереднього місця роботи і вже півроку не можу домогтися, щоб мені виплатили заробітну плату за останній місяць роботи. Що робити в такому випадку?

Чи має роботодавець при звільненні виплатити всю суму одразу?

При звільненні працівника виплата всіх сум провадиться в день звільнення.

12.03.2018 | 15:58
Район: 
false

В неділю, 11 березня 2018 року, в приміщенні Путильської загальноосвітньої школи в спортивному залі відбувся традиційний жіночий турнір з волейболу, присвячений Міжнародному жіночому дню.

12.03.2018 | 15:30
Район: 
false

Протягом звітного періоду управлінням Державної казначейської служби забезпечено виконання плану основних питань організаційної, контрольної та економічної роботи, завдань та додаткових заходів Головного управління, органів місцевої влади, зазначила у ході проведення апаратної наради начальник підрозділу Людмила Грабовська.

12.03.2018 | 14:58
Район: 
false

Якщо пенсіонер чи людина, яка тільки збирається вийти на пенсію, хоче звернутися до Пенсійного фонду України, зазвичай вона йде до найближчого управління. Принцип «чим ближче до дому, тим краще» у повсякденному житті відіграє вирішальну роль. Саме тому пенсійна служба щодня розширює сервісну мережу.

12.03.2018 | 12:22
Район: 
false

Під керівництвом голови районної державної адміністрації сьогодні відбулась щопонеділкова апаратна нарада, участь в якій прийняли очільники структурних підрозділів райдержадміністрації та начальники районних служб.

12.03.2018 | 11:24
Район: 
false

З приходом весни на територію України, а зокрема на Буковину, наступає пожежонебезпечний період. Рівень пожеж в цей час значно зростає. Цьому сприяє несправність електричних мереж, спалювання великої кількості сухої минулорічної рослинності, невеликої кількості опадів та пониження відносної вологості повітря, що призводить до інтенсивного підсихання горючих матеріалів, які здатні займатися від незначних джерел запалювання.

  •  
-