Архів новини

07.03.2018 | 16:15
Район: 
false

                                          Дорогі жінки !

Прийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Дорогі матері, сестри, дружини, доньки, колеги, ваша небайдужість до долі України, майбутнього наших дітей є запорукою успіхів рідного краю і держави.

07.03.2018 | 13:58
Район: 
false

Посольство США в Україні запрошує українські медіа організації, незалежні засоби масової інформації, громадські медіа та блогерів взяти участь у конкурсі проектів Фонду розвитку українських ЗМІ. Метою конкурсу є зміцнення суспільної підтримки реформ, забезпечення прозорості їх реалізації, а також підтримка громадського активізму і посилення відповідальності громадян за проведення реформ на місцевому рівні.

07.03.2018 | 13:48
Район: 
false

Напередодні 204-річниці від дня народження видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка районна бібліотека спільно з викладачем Катериною Полянчук та учнями художньої школи провела літературно-мистецьку подорож стежками життєвого та творчого шляху літературного генія, що пройшла під назвою «Тарас Шевченко – митець пера і пензля».

07.03.2018 | 13:17
Район: 
false

В Центрі надання адміністративних послуг райдержадміністрації інформують про кількість наданих адміністративних послуг та виданих документів дозвільного характеру протягом січня – лютого 2018 року. В розрізі видів наданих послуг це виглядає наступним чином.

07.03.2018 | 10:25
Район: 
false

Нещодавно в Путильському  територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за участі першого заступника голови райдержадміністрації,  голови комісії Михайла Ямницького відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги громадянам району за рахунок районної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2016-2018 роки.

  •  
-