Архів новини

05.03.2018 | 14:00
Район: 
false

Служба у справах дітей районної державної адміністрації інформує, що 15 листопада 2017 року прийнято постанову Кабінету Міністрів № 877 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво /капітальний ремонт/ реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/ придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт , дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації.

05.03.2018 | 13:54
Район: 
false

В рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з тебе» Путильським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з районним сектором з питань пробацій із залученням медичної сестри фтизіатричного кабінету КЗ «Путильська ЦРЛ» проведено інформаційно-просвітницький захід з елементами відео лекторію  на тему "Профілактика туберкульозу та інших соціально-небезпечних хвороб" для умовно-засуджених неповнолітніх та молоді в приміщенні Путильського РЦСССДМ. В даному заході взяла участь керівник апарату путивльської райдержадміністрації М.Яків’юк. Захід відбувся у рамках місячника протидії та профілактики туберкульозу.

05.03.2018 | 13:50
Район: 
false

Павле Дмитровичу, вітаю Вас! Ми з моїм коханим вже майже 4 роки живемо разом, у нас вже з’явилася чудова донечка Софійка, але офіційного ще не одружені. Під час пологів скористалися послугою з отримання документів малюка в лікарні. Це було дуже зручно. Тепер от хочемо одружитися за скороченою процедурою. Скажіть, що нам для цього потрібно і де це можна зробити? Хто має право вступати в шлюб?

05.03.2018 | 11:26
Район: 
false

У рамках апаратної наради, яку провів сьогодні з керівниками структурних підрозділів голова районної державної адміністрації Микола Савчук обговорено ситуацію у всіх сферах народногосподарського комплексу району.

Перш за все розглянуто ситуацію в освітній сфері. В районі протягом минулих тижнів, із-за перевищення епідпорогу захворюваності на ГРВІ, в окремих навчальних закладах вводилися карантинні заходи.

05.03.2018 | 10:25
Район: 
false

Мінсоцполітики в рамках Угоди про позику №8404-UA між Україною та МБРР від 9 липня 2014 року здійснює модернізацію системи соціальної підтримки населення України.

  •  
-