Архів новини

14.02.2018 | 16:23
Район: 
false

Вижницьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області реалізує державну політику у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності на території Вижницького та Путильського районів.

14.02.2018 | 14:24
Район: 
false

14 лютого, фахівці Путильського районного сектору УДСНС України у Чернівецькій області провели профілактичну бесіду серед школярів Путильської гімназії. Рятувальники нагадали дітям правила пожежної безпеки в школі та вдома, а також вказали на основні причини виникнення пожеж. Фахівці ДСНС наголосили, що головною причиною пожеж у побуті є „людський фактор”.

14.02.2018 | 11:33
Район: 
false

На базі КЗ «Путильська ЦРЛ» відбулося засідання медичної ради, у ході якої медичні працівники первинного та вторинного рівня обговорили напрямки здійсненої в 2017 році роботи із надання медичної допомоги населенню. В обговоренні питань, винесених на засідання, прийняли участь начальник відділу профілактичної медицини, розвитку та контролю якості медичної допомоги населенню управління організації та розвитку

14.02.2018 | 10:52
Район: 
false

За інформацією головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів  Управління Держпраці у Чернівецькій області  Параски   Митрофан,  нові форми та правила контролю за дотриманням законодавства про працю визначає Постанова КМУ «Деякі питання реалізації ст. 259 Кодексу законів про працю України та ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 295 від 26.04.2017 року.

  •  
-