Архів новини

12.02.2018 | 16:46
Район: 
false

Сьогодні, 12 лютого, за участі представників районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, районного сектору з питань пробації, служби у справах дітей проведено групову консультацію з умовно-засудженими неповнолітніми та членами їх сімей. В рамках заходу охоплено 4 осіб. 

12.02.2018 | 15:33
Район: 
false

За результатами моніторингу відвідуваності вихованців освітніх закладів, з метою зниження рівня захворюваності серед учнів та вихованців на ГРВі сектором управління в сфері освіти районної державної адміністрації видано наказ про тимчасове призупинення з 13 по 16 лютого 2018 року навчально-виховного процесу в Путильському та Розтоківському закладах дошкільної освіти, та припинення на цей же термін навчального процесу в 2-7 класах Путильського та 3-му класі Розтоківського загальноосвітніх навчальних закладів.

12.02.2018 | 15:20
Район: 
false

Батьки зобов’язані не пізніше 1 місяця від дня пологів, зареєструвати народження дитини в органі державної реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання одного з батьків або за місцем народження дитини.

12.02.2018 | 11:54
Район: 
false

«Минулий тиждень був насичений на події. В переважній більшості підрозділів райдержадміністрації, районних службах відбулись підсумкові наради, у ході яких проаналізовано роботу за минулий рік. Наймасштабніше із них пройшла підсумкова нарада за участю працівників галузі культури. В кожній сфері обговорено напрацювання, проблеми, та їх вирішення», - так коротко, відкриваючи сьогодні апаратну нараду, проаналізував результати минулого тижня голова райдержадміністрації Микола Савчук.

12.02.2018 | 09:38
Район: 
false

З метою вшанування Героїв Майданів, наших захисників - воїнів АТО заради об’єднання всіх людей в Україні в прагненні миру 13 лютого о 11.00 год. на центральній площі селища Путила пройде акція "Велика Українська хода", у ході якої будуть розгорнуті прапори бойових бригад, підрозділів, які захищають нашу країну на Сході України, стяги, які надали матері загиблих синів в наслідок російської агресії, прапори з прифронтових міст Луганської та Донецької областей. 

  •  
-