Архів новини

09.02.2018 | 17:31
Район: 
false

9 лютого головним державним інспектором відділу з питань  додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області  Параскою Митрофан для керівниками, головними бухгалтерами та спеціалістами з кадрових питань бюджетних установ  організовано семінар-навчання з питань додержання законодавства про працю. Захід пройшов за участю першого заступника голови райдержадміністрації Михайла Ямницького.

09.02.2018 | 13:42
Район: 
false

8 лютого за головування першого заступника голови райдержадміністрації – голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Михайла Ямницького відбулось чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь у роботі комісії прийняв голова районної державної адміністрації Микола Савчук. 

09.02.2018 | 12:18
Район: 
false

В рамках  підведення підсумків роботи відділу культури райдержадміністрації за 2017 рік в Сергіївському сільському будинку культури відбувся спільний концерт колективів району за участю оркестру  духових інструментів «Буковина» з міста Чернівці.

  •  
-