Архів новини

07.02.2018 | 15:49
Район: 
false

Обговорюючи на підсумковій нараді діяльність підрозділів районної державної адміністрації за останній квартал року та минулий рік, зокрема, керівник апарату райдержадмінстрації М.Яків’юк підкреслила, що зусилля райдержадміністрації були спрямовані на реалізацію державної регіональної політики, державних і регіональних програм економічного, соціального та культурного розвитку району.

07.02.2018 | 14:54
Район: 
false

Сьогодні відбулася нарада за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Михайла Ямницького, у ході якої було підведено підсумки роботи сектору містобудування та архітектури районної державної адміністрації за 2017 рік.

07.02.2018 | 14:45
Район: 
false

6 лютого працівники групи піротехнічних робіт Управління ДСНС України у Чернівецькій області знищили мінометну міну калібру 50 мм часів Другої світової війни. Вибухонебезпечний предмет у смт Путилі на присадибній ділянці виявили місцеві мешканці під час копання криниці. Люди повідомили про знахідку рятувальників та правоохоронців, після чого піротехніки, що прибули за викликом, вилучили вибухонебезпечний предмет і знищили його у встановленому порядку.

07.02.2018 | 14:41
Район: 
false

Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації Миколи Савчука за участі керівника апарату райдержадміністрації Марії Яківʹюк та головного спеціаліста відділу культури райдержадміністрації Ольги Матіос відбулось засідання організаційного комітету щодо проведення в районі заходів  по відзначенню Дня Героїв Небесної Сотні, Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та Всеукраїнської акції «Велика Українська Хода».

07.02.2018 | 14:06
Район: 
false

Працівники Путильського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на нараді за участю першого заступника голови райдержадміністрації Михайла Ямницького підсумували здійснену протягом  минулого року роботу. Очільник територіального центру Іван Бордіженко  зупинився на питаннях реалізації завдань, визначених Законом України «Про соціальні послуги та іншими нормативно-правовими актами в частині прав осіб похилого віку на отримання соціальних послуг, підвищення їх якості та доступності».

07.02.2018 | 11:20
Район: 
false

Путильська районна державна адміністрація (смт Путила, вул. Українська, 180) оголошує конкурс про організацію перевезення пасажирів на окремих приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Путильського району (внутрішньорайонні маршрути).

07.02.2018 | 10:57
Район: 
false

Гідрометцентр України прогнозує погіршення погодних умов 8-9 лютого.
Вдень 8 лютого в Одеській, Миколаївській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській областях очікуються сильні опади у вигляді дощу та мокрого снігу, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу.

07.02.2018 | 10:43
Район: 
false

Як інформують в Путильському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг), 6 лютого під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Михайла Ямницького  відбулося засідання комісії по звільненню від сплати за надання соціальних послуг відділеннями Путильського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) одиноко проживаючих (самотніх) громадян району, які мають рідних, що не спроможні надавати їм допомогу.

07.02.2018 | 09:54
Район: 
false

В Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області запроваджена практика проведення постійно діючих семінарів для страхувальників.  Кожного останнього вівторка місяця з 15.00 по 16.00 за адресою м.Чернівці, вул.Головна,205 (зупинка «Легмаш»), фахівці відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів проводять практичні навчання, надають роз’яснення та консультації з питань  правильного заповнення звітності, яка подається до Пенсійного фонду України та Державної фіскальної служби.

07.02.2018 | 09:41
Район: 
false

6 лютого, почалася реєстрація на ЗНО-2018 – вона продовжиться до 19 березня. Про це інформують сайті Уряду, посилаючись на інформацію Міністерства освіти і науки. Щоб взяти участь у ЗНО, спочатку потрібно за допомогою сервісу «Зареєструватися» сформувати та роздрукувати реєстраційнукартку. https://zno.testportal.com.ua/registration.  Вона є одним з обов’язкових документів для подальшої реєстрації.

07.02.2018 | 09:34
Район: 
false

Державна підсумкова атестація після четвертого класу цього року проходитиме лише з двох предметів, матиме виключно моніторинговий характер, а завдання ДПА для дітей укладатимуть самі вчителі. Про це йдеться на сайті Уряду з посиланням на лист Міністерства освіти і науки України Про організоване завершення 2017-2018 н.р. та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти.pdf ( .pdf , 466.18 Кб ) № 1/9-66. 

07.02.2018 | 08:20
Район: 
false

Вчора, 6 лютого, головний спеціаліст з правових питань апарату райдержадміністрації Світлана Шкеул на базі управління соціального захисту райдержадміністрації із працівниками підрозділу провела семінар-навчання щодо правильності  заповнення та подання декларації  про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017 рік.

  •  
-